Biuro Karier

Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

TEST OBRAZKOWY ZAWODÓW M.ACHTNICHA DLA STUDENTÓW UPJPII

Biuro Karier UPJPII zaprasza studentów UPJPII

na bezpłatne badanie predyspozycji zawodowych:

TESTEM OBRAZKOWYM ZAWODÓW M. ACHTNICHA

• Celem testu jest ustalenie optymalnej relacji osoby do świata zawodowego i przedstawionych czynności zawodowych.
  • Badanie pozwala na rozpoznanie charakteru zawodowego osoby i próbę przewidzenia jej stylu aktywności zawodowej na rynku pracy.
  • Celem testu jest także przybliżenie - że należy brać pod uwagę  nie tylko uzdolnienia, ale także skłonności (upodobania) i zainteresowania kandydata do zawodu.
  • Zainteresowanie pracą lub jego brak mogą wpływać na wolę uzyskania osiągnięć.
  • Jeżeli zawód nie odpowiada upodobaniom, mówimy o niezgodnym z nimi wyborze zawodu, który wywołuje niezadowolenie, frustrację, negatywne stany psychiczne i brak satysfakcji zawodowej.

Metoda oparta na technice skojarzeniowej.

Za pomocą obrazków dostarcza informacji o różnych sferach postrzegania siebie.

Test składa się z 2 serii obrazków po 112 sztuk przedstawiających ludzi w trakcie wykonywania pracy zawodowej.

• Dostęp do platformy z testem otrzymujemy -  po umowieniu się z doradcą zawodowym na termin.
  • Link do testu jest aktywny 7 dni.
  • Po tym terminie wygasa! Należy umówić na się kolejny termin.

ZAPISY TYLKO: U DORADCY ZAWODOWEGO W BIURZE KARIER UPJPII ( ul. Franciszkańska1, pokój 222D)

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!!