Biuro Karier

Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

Oferty pracy

Informacje podstawowe

Nazwa stanowiska pracownik administarcyjo-biurowy
Numer referencyjny 28.10.2021

Twój zakres obowiązków

  • obsługa administracyjna obiektów, zasobów lokalowych i mieszkańców

  • kontrola i sprawdzanie świadczonych usług dla nieruchomości zgodnie z zawartymi umowami

  • prowadzenie kontroli sanitarno-porządkowej budynków

  • obsługa mieszkańców w bieżących sprawach i załatwianie korespondencji.

  • obsługa programu komputerowego w zakresie ewidencji nieruchomości, wymiaru opłat dla poszczególnych lokali i rozliczeń mediów

  • analiza kosztów utrzymania poszczególnych budynków

  • udział w zebraniach Wspólnot Mieszkaniowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie z doświadczeniem w branży zarządzania nieruchomościami

  • dobra znajomość MS Office, Excel,

  • umiejętność samodzielnej pracy, komunikatywność i zaangażowanie

mile widziana znajomość przepisów związanych z obsługą nieruchomości i obsługa programu „Lokale”

admkrakow@zachod.biz.pl

Administracja Domów Mieszkalnych KrakOw Zachód

Długa 88/6
31-146 Kraków
Nip: 6771015882

fundusze.png

reczpospolita.png

malopolska.png

ue.png

Zapisano