Biuro Karier

Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

Oferty pracy

Informacje podstawowe

Nazwa stanowiska Recepcjonista/tka
Numer referencyjny Rec/ON/22

Recepcjonista/tka (również z orzeczeniem) Kraków

Numer ref. Rec/ON/22

Miejsce pracy: Kraków

ZADANIA

  • Witanie gości w biurze i dbanie o pozytywną atmosferę
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura, m.in.: odbieranie połączeń, obsługa skrzynki mailowej, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
  • Zarządzanie obiegiem korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej, współpraca z firmami kurierskimi oraz Pocztą Polską
  • Koordynowanie zaopatrzenia biura w materiały biurowe i spożywcze
  • Bieżące wsparcie pracowników w działaniach rekrutacyjnych

OCZEKIWANIA

  • Chęci rozwoju na stanowisku związanym z obsługą biura
  • Dyspozycyjność do pracy w godz. 9-16 pon.-pt.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie
  • Motywacja do pracy
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana

OFERTA

  • Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie)
  • Praca w świetnej atmosferze, pomocnym i zgranym zespole! :)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w naszych strukturach
  • Nieograniczona ilość kawy, herbaty…

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysłanie cv oraz krótkiej informacji dotyczącej orzeczenia o stopniu niepełnosprawności na adres anna.zuwald@manpower.pl

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Ul. Sienkiewicza 85/87, Łódź
Nip: 5262493733

fundusze.png

reczpospolita.png

malopolska.png

ue.png

Zapisano